RaRa Stay

+ 27

Find det bedste hotel i Situn District til dine datoer, efter pris eller præference

Sammenlign tilbud på RaRa Stay på tværs af hundredvis af websteder, alt sammen på ét sted

Hold øje med et tilbud med gratis afbestilling eller fremragende bedømmelser

Sammenlign værelser og priser

Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig
1 nat
AgodaBooking.comHotels.comTrip.comExpedia
Vi sammenligner hundredvis af websteder for at finde den bedste pris til dig

Hurtige fakta

Tjek ind fra:
16.30
Tjek ud inden:
11.30

Faciliteter

Wi-Fi
Parkering
Aircondition
Kæledyr tilladt
Elevator
Sikkerhedsvagt

Mere om RaRa Stay

RaRa Stay

Great care is taken to ensure guests experience comfort through top-notch services and amenities. Remain linked during your visit by utilizing the complimentary internet access available. Parking is accessible, supplied by the serviced apartment for guests who arrive by car. Reception services featuring express check-in or check-out are available to cater to your requirements.Need some relaxation? Your room features daily housekeeping to make your stay even more comfortable and enjoyable.The serviced apartment is completely smoke-free. Crafted for coziness, every guestroom provides an array of features, guaranteeing a tranquil night's sleep while maintaining the level of comfort. For a more enjoyable stay, select rooms at serviced apartment are equipped with linen service and blackout curtains.At RaRa Stay, guests can choose from a variety of room configurations, some of which feature separate living room and balcony or terrace. For certain chosen rooms, guests can enjoy in-room amusement like television and cable TV as a part of their stay.Rest assured that your hydration needs will be met, as some guestrooms are equipped with a refrigerator, bottled water and instant tea. Maintain your cleanliness and comfort using a hair dryer and toiletries available in select guest restrooms.

Beliggenhed

3F, No. 271, Fushang Lane, Situn District, 40743, Taiwan|2,01 km fra byens centrum

Ind- og udtjekning

Tjek ind fra:

16.30

Tjek ud inden:

11.30

Godt at vide

Ekstra senge

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje ekstra senge.

Barneseng

Kontakt hotellet for at få flere oplysninger om at tilføje en barneseng.

RaRa Stay: Ofte stillede spørgsmål

RaRa Stay ligger 2.0 km fra centrum i Situn District.
RaRa Stay ligger i Situn District, Taiwan og er 2.0 km fra centrum i Situn District.
På RaRa Stay kan du tjekke ind fra kl. 16.30, og du skal tjekke ud senest kl. 11.30.
Ja, RaRa Stay har parkeringsmulighed til rådighed.
Vi har ingen oplysninger om restauranter på RaRa Stay. Kontakt dem, når du booker.